Câștigătorii de la tombolă

A avut loc extragerea câștigătorilor "Promoția Primăverii"

Felicitări! Câștigătorii vor fi contactați pentru a putea intra în posesia premiilor! 

Iată lista câștigătorilor:

Castigatorii locului 1 - premiu Televizor 

Nr.

Nume si prenume

Oras

1

Chelaru Oana Violeta

Adjud

2

Varga Eugen

Bistrita

3

Rusu Constantin 

Bucuresti

4

Kiss Adam

Odorheiu Secuiesc

5

Liurca Bogdan Mircea

Rasnov

6

Fernea Ioan Vasile

Satu Mare

7

Sima Nicu

Selacu

8

Bruma Florin

Suceava

9

Scorusanu Dumitru

Turceni

10

Boca Petre

Zorleni

-

 

Castigatorii locului 2 - premiu Bicicleta

Nr.

Nume si prenume

Oras

1

Gus Tiberiu Gabriel

Alba Iulia

2

Libotean Paul

Baia Mare

3

Ordog Zoltan

Bistrita

4

Pintea Mircea

Bistrita

5

Hanganut Constantin

Bistrita

6

Harabagiu Teodor

Botosani

7

Groza Dumitru

Brasov

8

Albert Thomas David

Brasov

9

Dobre Ibolya

Brasov

10

Cretu Bebi

Bucuresti

11

Bob Marian

Bucuresti

12

Mustafa Ilias

Bucuresti

13

Jelea Gabriela

Bucuresti

14

Cota Ruxandra

Bucuresti

15

Fekete Andrei

Carei

16

Bujor Vlad

Holboaca

17

Vasile George

Iasi

18

Condurache Costica

Iasi

19

Sava Florin

Iatesti

20

Dima Minel

Izbiceni

21

Chiochina Gelu

Jirlau

22

Csato Kovacs Imre

Miercurea Ciuc

23

Bordas Istvan

Odorheiu Secuiesc

24

Szasz Emoke

Odorheiu Secuiesc

25

Feneczi Zita

Odorheiu Secuiesc

26

Jozo Trans

Odorheiu Secuiesc

27

Sandor Jozsef 

Odorheiu Secuiesc

28

Simon Bela

Odorheiu Secuiesc

29

Demeter Bela

Oraseni

30

Sora Constantin

Pucioasa

31

Brinzoi Gabriel

Puciosa

32

Apetrei Adi

Roznov

33

Veres Lorant

Sacele

34

Urjan Cristina

Sacele

35

Neagoe Marioara

Sannicolau Mare

36

Bencze Istvan

Satchinez

37

Majer Zsolt

Satu Mare

38

Majer Zsolt

Satu Mare

39

Domokos Ambroziu

Satu Mare

40

Pospischill Richard

Sibiu

41

Gibu Andrei

Simila

42

Baitan Vasile Paul

Suceava

43

Orosz Edit

Tasnad

44

Galatescu Paula

Tulcea

45

Popa Catalina

Tulcea

46

Patrascu Iuliana

Turceni

47

Patrascu Iuliana

Turceni

48

Patrascu Cristian

Turceni

49

Scorusanu Dumitru

Turceni

50

Schiop Radu

Turda

-

Castigatorii locului 3 - premiu Espressor de cafea

Nr.

Nume si prenume

Oras

1

Ichim Nicu

Bacani

2

Colta Cristian

Bacau

3

Svab Mica

Baia Mare

4

Alexa Gheorghe

Barlad

5

Berbece Tita

Barlad

6

Cozma Luigi

Barlad

7

Marton Lajos

Bisericani

8

Coman Raul

Bistrita

9

Dranga Danut

Bistrita

10

Farcas Marius

Bistrita

11

Suciu Liliana

Bistrita

12

Budaca Remus

Botosani

13

Stoica Lucian

Bozeni

14

Mitrica Sandita

Brasov

15

Albu Georgel

Bucuresti

16

Chiricioiu Eliza

Bucuresti

17

Neacsu Mihaela

Bucuresti

18

Miclea Alexandru

Bucuresti

19

Zgondea Catalin

Bucuresti

20

Constantin Dumitru Adi

Bungetu

21

Fekete Andrei

Carei

22

Apostol Cristian

Cepesti

23

Pruteanu Constantin

Comanesti

24

Iordan Florin

Galati

25

Baciu Irina

Galati

26

Kallos Incze

Hoghiz

27

Kallos Incze

Hoghiz

28

Ignat Bogdan

Holboaca

29

Ignat Bogdan

Holboaca

30

Gentemir Ion

Horgesti

31

Iancu Eugen 

Husi

32

Iancu Eugen 

Husi

33

Prisacariu Cristian

Iasi

34

Petre Raul Radu

Iasi

35

Brustur Vasile

Ludus

36

Popa Dorin

Ludus 

37

Draga Alin Constantin

Matraca

38

Dorel Ungureanu

Mazanaiesti

39

Buzogany Karoly

Miercurea Ciuc

40

Simionescu Liviu

Mircea Voda

41

Simionescu Liviu

Mircea Voda

42

Barcan Vasilica

Moldova Noua

43

Laszlo Zsolt

Morareni

44

Popa Eugen

Nehoiu

45

Koszta Attila

Odorheiu Secuiesc

46

Csaszar Gyorgy

Odorheiu Secuiesc

47

Lukacs Istvan

Odorheiu Secuiesc

48

Antal Laszlo

Odorheiu Secuiesc

49

Ferenczi Zita

Odorheiu Secuiesc

50

Lukacs Istvan

Odorheiu Secuiesc

51

Kiss Adam

Odorheiu Secuiesc

52

Lukacs Istvan

Odorheiu Secuiesc

53

Bartalis Zsolt

Odorheiu Secuiesc

54

Biro Jozsef

Odorheiu Secuiesc

55

Ion Cosmin Ionut

Oradea

56

Buzas Andrei

Oradea

57

Demeter Bela

Oraseni

58

Neghina Mihai

Osesti

59

Cioroaba George

Peris

60

Unver Krisztina

Polonita 

61

Unver Krisztina

Polonita 

62

Neagoe Nicolae

Sannicolau Mare

63

Bencze Istvan

Satchinez

64

Bencze Istvan

Satchinez

65

Ardelean Zoltan

Satu Mare

66

Pal Maria

Satu Mare

67

Volfer Carol

Satu Mare

68

Goia Dana

Satu Mare

69

Ardelean Zoltan

Satu Mare

70

Calina Ligia

Satu Mare

71

Campan Marioara

Satu Mare

72

Nagy Lorand Norbert

Satu Mare

73

Szikszai Robert Sandor

Satu Mare

74

Smaranda Nicolae Marius

Scoreiu

75

Cosma Ioan

Sibiu

76

Mieila Cosmin

Sibiu

77

Rebegea Gavril

Slatina

78

Sfabu Andrei

Suceava

79

Sfabu Andrei

Suceava

80

Leparda Ioan

Suceava

81

Poenaru Cristina

Suceava

82

Nechifor Gabriel

Suceava

83

Stanciu Grigore

Targoviste

84

Rotaru Andrei

Targoviste

85

Dorobantu Ionut Alexandru

Targoviste

86

Onigas Alina

Teaca 

87

Andras Levente

Tibod

88

Galatescu Rares

Tulcea

89

Galatescu Adrian

Tulcea

90

Patrascu Cristian

Turceni

91

Mircas Radu

Turceni

92

Patrascu Cristian

Turceni

93

Para Florea

Turceni

94

Patrascu Cristian

Turceni

95

Scorusanu Dumitru

Turceni

96

Scorusanu Dumitru

Turceni

97

Patrascu Cristian

Turceni

98

Grigoras Costel

Valea Lupului

99

Sandulescu Alex

Zarnesti

100

Sandulescu Alex

Zarnesti